Web Uygulaması İlk Kurulum Bilgileri

Tebrikler, Aşama 1'in tamamladığınızı belirttiniz. Şimdi bilgisayarınıza PDF dosyalarını görüntüleme yazılımı olan Adobe Acrobat Reader'ı kuracaksınız. Üniversitemiz bilgisayarlarının çoğunda bu uygulama mevcuttur.
Eğer bilgisayarınızda var olduğunu düşünüyorsanız Test ET bilgisine tıklayarak örnek bir PDF dosyasını ekranınızda görüntülemeye çalışın. Görüntüleme sonucunda "Tebrikler!" yazan bir doküman görüntülenecektir. İlgili mesajı içeren dokümanı görüntüleyebiliyorsanız sol taraftaki "Uygulamayı Çalıştır" simgesine basarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu ekranı görüntüleme başarısızlıkla sonuçlanmışsa ilgili uygulama bilgisayarınıza yüklü değildir.
Yüklemek için Tıklayınız.
Yükleme esnasında sorulara Next/Kur/Tamam/OK cevapları vererek kurulumu tamamlayın. Kurulum işlemleri tamamlandığında Test ET bilgisine tıklayarak "Tebrikler!" yazan dokümanı görüntülemeye çalışın. İlgili mesajı içeren dokümanı görüntüleyebiliyorsanız sol taraftaki "Uygulamayı Çalıştır" simgesine basarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz.


Sık Sorulan Sorular »